Erdem Şanlı, İlayda Alişan’ı görüntüleyen muhabirlerin üzerine yürüdü

Alp Navruz, geçtiğimiz haftalarda bir derginin Etiler’de gerçekleşen partisine katıldı. Navruz’un, partiye katılan meslektaşı İlayda Alişan ile yakınlaştığı iddia edildi. Yan yana saatlerce sohbet eden ikilinin, gece boyunca dans edip eğlendiği de söylendi.

“HAYATIMDA KİMSE YOK”

Navruz, İlayda Alişan ile yakınlaştığına dair iddialara ise “Muhtemelen yalnız olduğum için yazılıyor. Çıkan haberler yanlış. Ancak doğal geliyor yalnız insanlar daha çok yazılıyor. Ben birinci ağızdan söylemek istiyorum hayatımda kimse yok. Hepsi benim arkadaşlarım. İş varken de o taraflarda çok olmak istemiyorum. Yalnızlık çok iyi geldi diyebilirim çünkü kendime ve işime ayırdım zamanımı” diyerek yalanladı.

ROL ARKADAŞINDAN MÜDAHELE

 İlayda Alişan, önceki gün Kuruçeşme’deki bir mekan çıkışında görüntülendi. Yanında arkadaşı ile birlikte mekandan ayrılan İlaydaİZ

“SİZ KİMSİNİZ?”

Gazetecilerin anlam veremediği olaydan sonra, “Neyi çekiyorsunuz? Siz kimsiniz?” şeklinde cümleler ile muhabirlere sesini yükselten Şanlı, İlayda Alişan’ın mekandan ayrılması ile birlikte daha sonra mekandan ayrıldı.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir