Murat Övüç Hipnozla Bilinçaltı Temizliği Yaptırdı: Çocukluğuna Döndüğü Anlar Goygoycuların Diline Fena Düştü!

Enteresan ve polemik yaratmaya çok müsait açıklamalarıyla sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Murat Övüç, hipnozla bilinçaltı temizliği yaptırdığı anları paylaştı. O anları gören sosyal medya kullanıcıları kendini tutamadı!?

Sosyal medyada çektiği videolarla ve konuşma tarzıyla fenomen olan Murat Övüç, uzunca bir zamandır en çok konuşulan isimler arasında.

Kolaylıkla polemiğe sürüklenebilecek açıklamaları, aşırı tepkileri, şaşalı hayatını gösteren sosyal medya paylaşımları derken sürekli karşımıza çıkan bir karaktere dönüşen Murat Övüç bir süredir düğünlerde, özel gecelerde ve kadın matinelerinde de sahne alıyor.

Abartılı sahne kıyafetleri ve makyajıyla dillere düşmesine alışık olduğumuz Murat Övünç’ün bu gece gündeme gelmesinin sebebi ise başka…

Geçtiğimiz saatlerde, hipnozla bilinçaltı temizliği yaptırdığını söyleyen Murat Övüç, çocukluk travmalarına geri döndüğü o anları paylaştı.

“Küçük Murat orada mı?” gibi sorular soran terapisti ve Murat Övüç’ün gözyaşlarını görenler de yorum yapmadan duramadı tabii!

1. Gelin, kim ne demiş beraber bakalım! ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. Var mı artıran? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir