Fatih Ürek, 102 milyon TL değerindeki beş katlı villasını satıyor!

TV ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa programının konuğu ünlü şarkıcı Fatih Ürek oldu. Yazları Bodrum’daki villasında geçiren Ürek, yeni bir karar aldı.

Tek kişi olduğu için evin kendisine büyük geldiğini açıklayan ünlü şarkıcı, masrafının da çok olduğundan dolayı satmaya karar verdiğini söyledi.

102 MİLYON TL!

Ünlü siyasetçilere komşu olduğunu dile getiren Fatih Ürek lüks villasının net oturum alanının 800 metrekare olduğunu söyledi ve evi için ne kadar istediğini de canlı yayında açıkladı. Ünlü şarkıcı, villası için 3,5 milyon euro istedi. Evini eşyalarla birlikte satmak istediğini söyleyen sanatçının sözlerinin üzerine sunucu Gülşen Yüksel, hesaplama yaptı. Evin fiyatının 101 milyon TL olduğunu söyleyen Yüksel,  eşyalarla birlikte 102 milyon TL’yi bulacağını söyledi. Fiyatı duyan sunucular ve Ürek şaşkınlığını gizleyemedi.

8 KİŞİ ÇALIŞTIRIYOR

Artık çalışmaktan çok yorulduğunu belirten Ürek, para ile ne yapacağını bilmediğini de dile getirdi. Yazlığında 8 kişi çalıştıran Ürek, kameralardan 24 saat evini izliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir